Kvalitné zariadenie s technológiou tepelnej tlače

0
1692

Nielen v reklame a podnikaní sa uplatníte s kvalitnou tlačou a jej rôznymi formami. Tento vizuálny prvok sa používa dnes takmer všade. V domácnosti, obchode a službách alebo priemysle. Výhodou je, že pomocou rôznych prístrojov a zariadení je možné uspokojiť aj rôzne a široké možnosti trhu. A  rovnako tak je veľmi vysoký dopyt aj po technológii tepelnej tlače, o ktorej si teraz niečo povieme.

Sublimačná tlač, ktorá si poradí takmer s každým materiálom

Sublimácia je technológia, pri ktorej ide o priamy transfer látky z jedného stavu do druhého, pričom  o charaktere rozhoduje použitý, potlačený materiál. Sublimačná tlač sa používa vtedy, keď je potrebné získať potlačená produkt, ktorý je odolný voči svetlu, teplotám, praniu a iným mechanickým vplyvom.

Konkrétne vzory a obrazy môžete aplikovať na polyesterovú tkaninu, alebo použiť sklo, kov aj keramiku. Táto metóda, fungujúca na základe využitia tepla a tlaku, našla široké uplatnenie pri výrobe pletenín, vlajok, športových a firemných odevov, ako aj pri výrobe rôznych nezabudnuteľných personalizovaných darčekov.

Za všetkým hľadajte kvalitný termolis

Takéto výtlačky využijete nielen pre svoju reklamu, ale aj ako dokonalý dizajnový doplnok do interiéru.

Obrazy na použitých materiáloch sú veľmi svetlé a živé, a preto sú vo vonkajšej reklame organickejšie. Nespornou výhodou sublimačnej tlače na tkanine alebo inom povrchu je okrem toho  aj veľmi široká škála výrobkov, ktorým môžu byť:

  • športové, reklamné a iné špeciálne odevy;
  • ozdoby;
  • puzdra;
  • hrnčeky, čiapky a iné drobné alebo väčšie predmety.

Za všetkým je jedno špeciálne zariadenie – univerzálny termolis, ktorý si poradí s akýmkoľvek formátom a materiálom. Výhodou je aj jeho vysoká kvalita tlače a výsledného obrazu, jednoduchosť technológie, malé počiatočné investície a rôznorodosť použitých materiálov. A presvedčiť sa o tom v praxi nie je vôbec náročné, pretože na termolis.sk vám v tomto smere ponúkajú ten najvyšší komfort a všetky špeciálne tlačiarenské služby tohto charakteru.