Kvalitná výbava automobilu je najlepším predpokladom pre jeho komfortné a pohodlné ovládanie

0
1883

Bezpečnosť na cestách je pre účastníkov premávky jednou z najzákladnejších položiek, ktorej by si mali byť vedomí.

Veľmi často to závisí od samotných jazdných vlastností šoféra a potom od stavu a vybavenia automobilu. Neoplatí sa podceňovať ani ten najmenší detail, pretože každé jedno zaváhanie môže byť príčinou vážnej dopravnej nehody.

Veď len v roku 2016 podľa najaktuálnejších štatistických údajov Policajného zboru Slovenskej republiky zahynulo v dôsledku smrteľnej dopravnej nehody 242 osôb, pričom vlastné zavinenie z toho tvorilo až 53 %.

Dobrý výhľad na vozovku je základ

Jednou z vašich základných povinností pri obsluhe vozidla, je mať pri jazde dobrý výhľad na vozovku. Z tohto dôvodu existujú obmedzenia, kde môžete mať na čelnom skle umiestnené určité doplnky, ak je to vôbec povolené.

Pokiaľ ide o zaistenie kvalitného výhľadu počas náročných externých podmienok, ktorými môže byť dážď a mokrý sneh, je najvhodnejšie naplno využívať stierače. Tie sa však v priebehu niekoľkých mesiacov môžu opotrebovať a poškodiť.

Dokonalý obraz vďaka kvalitnému servisu

V tom prípade sú šoférovi viac na príťaž. Tejto situácii predídete kúpou kvalitných stieračov značky BOSCH Aerotwin. Vďaka svojim vlastnostiam sú pre majiteľa vozidla tým najlepším predpokladom pre zachovanie maximálnej bezpečnosti na cestách v akomkoľvek počasí. Špeciálna technológia výroby týchto doplnkov motorového vozidla je na vysokej úrovni, o čom svedčí ich vysoká životnosť.

Vďaka nim dosiahnete ten najkrajší obraz vo vysokom HD rozlíšení, pretože vaše predné a zadné sklo bude vždy čisté. Technológia spracovania a dlhá životnosť je najlepším predpokladom pre dosiahnutie tej najvyššej kvality. Aj to je jeden z dôvodov, prečo ich viacerí majitelia áut uprednostňujú pred kúpou lacnejších náhrad.

Pripravte sa na tie najťažšie podmienky

Opotrebované stierače a nekvalitná čistiaca kvapalina v ostrekovačoch môže zhoršiť viditeľnosť. V zimných mesiacoch by sme vám takúto kúpu odporúčali zvážiť dvojnásobne, pretože rizikovosť dopravných nehôd je v tomto období až 6 krát vyššia.  Moderné postupy a spracovanie sa dnes v rámci zlepšenia kvality našich životov veľmi cenia, a čím sú k nám bližšie, tým je všetko oveľa jednoduchšie. Platí to aj v prípade spoľahlivých stieračov na vašom aute.


Zdroj:podvozky-eibach.sk

Zdroj titulnej fotografie: i2.cdscdn.com

Zdroj fotografie v článku: nieuweruitenwissers.nl